Araç kiralayarak vakit ve nakit kazanın

            Hem gündelik kullanım, hem de ihtiyaçları giderme konusunda otomobil sahibi olmak son derece önemli bir kazanımdır. Ancak her araç sahibi olanın aracı için hiç kullanmasa bile harcaması gereken vergi, bakım, muayene gibi giderler ile aracını korumak için gerçekleştirmesi gereken bazı işlemler vardır.

            Birçok insan araç bedellerinin yüksekliği, bütçesinin kullanmak istediği araca uygun olmaması, kimileri de hiç bir zahmet olmadan sadece ihtiyaç duyduğu zamanlarda kullanmak için oto kiralama hizmetlerini tercih etmektedir.

ümraniye araç kiralama

            İstanbul ve bölgesinde yıllardır bu hizmeti veren ümraniye rent a car gibi kurumsal firmaların sunduğu avantajlar sayesinde günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere pek çok kişi ve kurum artık büyük bütçeler ayırmak yerine son derece uygun fiyatlarla oto kiralama hizmetini tercih etmektedir. Çünkü ümraniye araç kiralama firması gibi imkanlar sunan şirketler hemen hemen tüm markalarda son modeller araçlarla bireysel ve toplu araç kiralama hizmetlerinde hesaplanabilir ciddi avantajlar sunmaktadır.

 Neden Araç Kiralama Daha Avantajlı?

            Araç satın aldığınızda araç bedeline ödediğiniz büyük bir bütçenin yanı sıra aracınız kapının önünde hareket etmese bile ödemek zorunda olduğunuz bedeller vardır. Yıllık vergisi, sigortası, muayenesi, kaskosu derken satın aldığınız araca göre değişen sürekli giderlere bakım, onarım gibi farklı kalemlerde giderler ve önemli bir mesai ayırmanız gerekmektedir.

 Ancak ümraniye rent a car gibi kurumsal nitelikte hizmet veren bir firmadan günlük ya da uzun süreli kiralama hangi model olursa olsun siz sadece aracınızı kullanmakla mükellefsiniz. Kiraladığınız araçla ilgili, mevsim koşullarına bağlı lastik değişimlerinden, rutin bakımlara, kaskodan, onarım hizmetlerine kadar tüm masraflar firmaya ait.

 Daha Uygun Fiyata Daha Üst Model Araç Deneyimi

 Araç kiralama her konuda avantaj arz ediyor. Bunlardan biri de kesintisiz hizmet. Siz herhangi bir arıza halinde bile hizmetinize tahsis edilen yeni bir araçla kesintisiz hizmet almaya devam ederken ciddi bir vakit de kazanmanın artısını yaşıyorsunuz.

 Önemli avantajlardan biri de daha uygun fiyatla üst düzey bir araç deneyimleme şansı.

 Uzun yıllar biriktirerek elde ettiğiniz kazanımı tek seferde bir araç satın alarak değerlendirmek yerine başka bir yatırımla kar etme şansına sahipsiniz. Üstelik normal koşullarda çok isteyip satın alamayacağınız üst düzey marka ve model araçları uzun süreli kiralama yoluyla son derece ucuza deneyimleyebilirsiniz.

 Ayrıca oto kiralama borçlanarak araç sahibi olmaktan da kurtulmuş olursunuz.

 İsterseniz Şoför Hizmeti de Alabilirsiniz

 Diyelim ki ehliyetiniz yok ya da şoförlük yapmak istemiyorsunuz. İşte bu konuda da ümraniye araç kiralama sizlere şoförlü kiralama hizmeti sunuyor. Süre kısıtlaması olmadan günlük ya da uzun süreli kullanımlar için uygun fiyatla şoför kiralaması da yapabilirsiniz. Ayrıca kiralama işlemlerinde hem kendinizi hem de kiralama yapılan aracı kullanacak başka bir ismi de kayıt yaptırma şansınız bulunmaktadır.

 Araç Kiralama Şartları Neler?

 İstediğiniz marka ve modelde araç kiralamak için interneti kullanabilir ya da ümraniye araç kiralama ofisimize gelebilirsiniz. Şayet 21 yaşını doldurmuş, en az 2 senelik ehliyetiniz mevcut ise kiralama şartlarına uygunsunuz demektir. Talep ettiğimiz durumlarda kiraladığınız araç adrese teslim edilmektedir. Ayrıca araç teslimlerini de dilediğiniz adresten gerçekleştirebilirsiniz.

 Araç kiralama fiyatları kiralama süresi uzadıkça daha da uygun ve avantaj arz etmektedir. Kiralanmak istenen araçlar genel olarak son model araçlardan oluşmaktadır. Dizel ve Benzin, Maunel ve Otomatik vites seçenekleri mevcuttur.

 Fiyatlar A,B,C olarak en üst markadan, ekonomik sınıfa kadar değişkenlik göstermektedir.

 Uzun süreli kiralamalarda oto kiralama, araç satın almaktan daha ekonomik bir seçenektedir.