BMW Kiralık Araçlar

BMW, uzun yıllardır popüler bir araç kiralama seçeneği olmuştur. Güvenilir, lüks ve güzel olduğu için bir üne sahiptir. Şirket, Rapp Motorenwerke adlı bir at arabası üreticisinden başlayarak 100 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürmektedir. Şirket, şimdi BMW olarak bilinen şeyi oluşturmak için 1926’da Bayerische Motoren Werke ile birleşti. 1912’de otomobil üretmeye başladılar, böylece motosiklet üreticisi Royal Motor Works ile birleştiklerinde 1926’da kıdemli otomobil oldular.

BMW, İstanbul’daki en popüler araç kiralama seçeneğidir. Güvenilir, lüks ve güzel olma ününe sahiptirler. BMW 320i, BMW serisindeki en popüler modellerden biridir. 7 saniye hızlanma süresi ve 100 kilometrede ortalama 6 litre yakıt tüketimi ile mükemmel bir performansa sahiptir.

İstanbul’da BMW Kiralayın

BMW, insanların İstanbul’da kiraladığı en popüler lüks otomobildir. Şık tasarımı ve yüksek performansı ile ünlüdür. Şirket, farklı ihtiyaçları karşılamak için çok çeşitli BMW modelleri sunmaktadır. Bunlara BMW 3 serisi, 5 serisi, 7 serisi, X3 ve X5 dahildir.

BMW, dünyanın en popüler otomobil markalarından biridir. Şirket lüks otomobiller üretiyor ve geniş bir model yelpazesi sunuyor. BMW, yaz sürüşü için mükemmel olan geniş dönüştürülebilir model seçenekleriyle de tanınır. İstanbul’da kiralık bir BMW arıyorsanız, burada bu sitede bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen kiralık araç ekibimizle iletişime geçin.