Fiat Kiralık Araçlar

linea doblo egea

Fiat, 1899’da kurulmuş bir otomobil üreticisidir. Şirket, tarım ekipmanı üreticisi olarak yola çıktı ve 1920’lerde hızla İtalya’nın en büyük sanayi kuruluşu haline geldi.

Fiat Group, 1899 yılında küçük bir yatırımcı ekibi tarafından kurulmuş uluslararası bir İtalyan otomobil üreticisidir. Şirketin merkezi Torino, İtalya’dadır. Fiat, otuz yılı aşkın bir süredir İtalya’dan en büyük otomobil ihracatçısı ve şu anda Avrupa’nın en büyük ikinci otomobil üreticisi.

Fiat Grubu’nun tarihi, bir ucunda vagonlar, diğer ucunda otomobil üreten küçük bir şirketle başladı. Şirket, Giovanni Agnelli ve kardeşlerinin de aralarında bulunduğu bir grup yatırımcı tarafından 1899 yılında kuruldu. 1906’da araba montajına başladı. 1909’da ilk showroomunu Londra’da “Fiat” adı altında açtı.

1919’da Fiat ilk kamyonu olan Type 508 Torpedo 12000’i üretti, bunu 1922’de ilk otobüsünü ve 1922’de ilk traktörünü izledi.

Fiat, Amerika Birleşik Devletleri’ne ilk tanıtıldığı 1982 yılından beri araç kiralama işiyle uğraşmaktadır.

Araba kiralamak, seyahat etmenin uygun ve uygun maliyetli bir yoludur.

Booscar size araç kiralama imkanı sunuyor. Farklı Fiat araba modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Fiat, Ford, Opel, Renault ve Peugeot gibi diğer markaları da kiralama imkanı sunuyor.

Fiat uzun süredir araç filomuzda boy göstermektedir. Araç kiralamak isteyenlerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Fiat, kiralayabileceğiniz çok çeşitli arabalar sunar. Fiat, aynı zamanda uygun fiyatlı, yakıt tasarruflu arabalarıyla tanınır.

Fiat, ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir araç yelpazesi sunan bir otomobil üreticisidir.

Ekonomik ve güvenilir bir araç arıyorsanız Fiat 500 tam size göre. Yakıt tasarruflu motoru ve geniş iç hacmi ile en popüler modellerinden biridir. Daha büyük bir şey arıyorsanız, Fiat Doblo tam da ihtiyacınız olan şey. Geniş iç hacmi ve çok yönlü kargo kapasitesi ile tüm ailenizin sığabileceği kadar geniş alana sahiptir.