Konfor Ve Ekonomi İçin Satın Alma, Kirala

Konfor Ve Ekonomi İçin Satın Alma, Kirala

            Her yıl yeni bir araç sahibi olmak, vergi, bakım, kasko, muayene gibi türlü zahmetlerle uğraşmadan hayatın tadını çıkarmak büyük bir ayrıcalıktır. Sadece belli dönemlerde kullandığınız aracınız için dünya kadar para harcamak yerine küçük bir bütçe ile aracınızı sadece ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanmak kulağa ütopik gelmesin.

ümraniye rent a car

            Tüm birikiminizi bir araca yatırmak ya da araç sahibi olmak için kredi çekmek yerine bütçenize göre bir araçla borçlanmadan bir araç sahibi olmak artık mümkün. Siz de herhangi bir araç satın almak yerine kiralama avantajını kullanan yüz binlerce şanslı insandan birisi olabilirsiniz. ümraniye rent a car hizmetleri ile İstanbul ve ümraniye araç kiralama işlemlerinizi son derece pratik bir şekilde gerçekleştirebilir oto kiralama işlemi ile siz de ihtiyaçlarınıza en ekonomik çözümü kolayca bulabilirsiniz.

 Tüm Marka Ve Modeller Hizmetiniz de

            Tercihiniz ne olursa olsun ümraniye rent a car ile tüm marka ve son model araçlar dilediğiniz takdirde adresinize kadar teslim edilmektedir. Üstelik arzu ettiğiniz aracı haftalık, aylık ya da yıllık olarak son derece uygun fiyatlarla kiralayarak büyük bir maddi avantaj elde edebilirsiniz.

 Kiralama yaparken arzu ederseniz aracı şoför hizmetiyle birlikte kiralama seçeneğiniz de bulunmaktadır.

 Siz Sadece Keyfini Çıkarın

            Araç satın aldığınızda sizleri bekleyen onlarca sorumluluk vardır. Hem vakit hem de nakit olarak sahibi olduğunuz aracın vergisi, bakım ve onarımları, sigortası, kaskosu, lastik değişimleri ve muayenesi gibi türlü işlemlere hem zaman ayırmanız hem de ciddi bütçeler harcamanız gerekmektedir. Ancak ümraniye araç kiralama ile oto kiralama işlemlerinizden itibaren size düşen tek şey kiraladığınız aracın keyfini çıkarmaktır. Geri kalan tüm detaylar firma tarafından gerçekleştirilirken siz masrafsız bir araç kullanmanın hazzını yaşayabilirsiniz. Araç satın alanların kullanım sıklığı ve ödediği para ile kıyas yaparak tüm bu süreçlerin içinde olduğu hesaplamalara göre araç kiralamak daha ekonomik ve konforlu bir seçenek olarak dikkat çekmektedir. Bu yüzden son yıllarda araç kiralama hizmetlerine olan talep misli ile katlanmıştır.

 İster Dizel, İster Benzinli Seçeneği

            Günlük, haftalık, yıllık araç kiralamalarında sizler için en önemli avantajlardan biri de istediğiniz yakıt cinsi ile çalışan araç seçme şansıdır. Araç satın almaya kalktığınızda fazlaca yüksek maliyeti olan dizel araç kiralamasıyla sadece kiralarken değil, aracınızı kullanırken kullandığınız yakıt avantajıyla da önemli bir kar elde etmeniz olasıdır. Kiralama yapacağınız araçlar Ümraniye araç kiralama bünyesinde son model araçlardan oluştuğu için performans ve kullanım konusunda son derece güçlü ve konforlu bir sürüş vaat etmektedir.

 Kaza, Çalınma ve Yol Yardımı Avantajları

            Ümraniye rent a car hizmetleri oto kiralama yapmak isterseniz 21 yaşını doldurmuş ve en az 2 senelik ehliyet sahibi olmanız yeterlidir. Araç kiralaması yaparken sadece kendiniz gibi aracı kullanacak ya da kullanma ihtimali olan başka bir sürücü kaydı da yaptırabilirsiniz. İsterseniz ofise gelip yapabileceğiniz isterseniz bildirdiğiniz adrese kadar teslim edilebilen kiralık araçların sizlere sunduğu önemli bir avantaj ise kaza, çalınma ve yol yardımına ihtiyaç duyulan zamanlarda alacağınız ücretsiz hizmettir.

            Tam kasko paketli araçları kiralayarak olası bir kaza durumunda cebinizden en ufak masraf çıkmadan kiralama hizmetine size temin edilecek yeni bir araçla devam edebilirsiniz. Aynı şekilde bakım, onarım ve bir günden fazla sürecek diğer işlemlerde firma tarafından sizlere aynı marka ve modelde başka bir araç tahsisi yapılmakta ve kesintisiz hizmet ilkesiyle işleriniz aksamadan yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

            Unutmayın araç kiralamak, araç satın almaktan daha özgür, ekonomik ve zahmetsiz bir iştir. Yeter ki aracınızı doğru adreste, sizlere kurumsal hizmet ayrıcalıkları sunan Ümraniye araç kiralama gibi işinin ehli bir ofisten kiralayın.