Ümraniye’de güvenilir rent a car hizmeti!

İstanbul Ümraniye bölgesinde rent a car sitesi olarak faaliyet gerçekleştiren web sitemiz içerisinde ilginizi çekebilecek onlarca farklı içerik olduğunu belirtmek isteriz.

Günlük haftalık aylık araç kiralama sitesi olarak faaliyet gerekleştiren web sitemiz tamamen özgün içerikler ile ziyaretçilerine en doğru bilgileri paylaşmaya devam ediyor, profesyonel müşteri temsilcilerimizin sizlere 24 saat aralıksız telefon yoluyla yardımcı olabilmektedir. Yol yardımını önemseyen ve müşterilerinin memnun kalmalarını önemseyen araba kiralama sitesi olarak Ümraniye bölgesinde faaliyet gerçekleştirmeye devam ediliyor.

Tamamen dizel ve benzinli lüks arabalarımız ile müşterilerimize özel sunmuş olduğumuz rent a car hizmetimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini son derece önemsediğimiz gibi araba kiralama sitemiz içerisinde yer alan mükemmel kampanyalara da göz atma imkanı yakalayabileceksiniz.

 

Sizin için seçmiş olduğumuz birbirinden kaliteli son model arabalarımızın fotoğraflarına ve özelliklerine göz atabileceğiniz gibi birkaç günlüğüne kiralama imkanı yakalayabilirsiniz. Bir günden sonrasında fiyatlarımız farklı olacağı gibi daha fazla detaylı bilgi alabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurmanızı önermekteyiz.

ümraniye rent a car

Haftalık ve aylık kiralama hizmetimiz daha farklı fiyatlardan lanse edilirken bu hizmetlerimiz dahilinde arabalarımızın tamamının bakımlı ve kaskolu olduğunu açık yüreklilikle belirtebiliriz. Önemli hatırlatma yapmak istiyoruz arabalarımızın ortalama değerli 50 ile 100 bin tl aralığındadır yani vereceğiniz bize ücret çok düşük rakamdadır arabaları satın almıyor kiralıyorsunuz hor kullanmayınız ki daha sonra tekrar kiralamaya yüzünüz olsun.