Volkswagen Kiralık Araçlar

jetta passat polo

Volkswagen Grubu veya VWAG, merkezi Wolfsburg, Aşağı Saksonya, Almanya’da bulunan bir Alman çok uluslu otomotiv üretim şirketidir. Binek ve ticari araçlar, motosikletler ve motorlar tasarlar, üretir ve dağıtır.

Volkswagen Grubu’nun ana pazarları Avrupa, Kuzey Amerika ve Çin’dedir. Grubun on iki markası var: Audi (Lamborghini dahil), Bentley (Bugatti dahil), Ducati (motosikletler), SEAT (Škoda dahil), Volkswagen (Porsche dahil), Škoda Auto (kamyonlar), ȘKODA AUTO

Booscar, Türkiye’nin en popüler araç kiralama şirketlerinden biridir. Volkswagen Golf’ten Volkswagen Amarok’a kadar çeşitli kiralık arabalar sunuyorlar.

Volkswagen, 75 yılı aşkın süredir sektörde olan bir Alman otomobil üreticisidir. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun modelleri var, bu kadar popüler olmalarının sebeplerinden biri de bu.

Volkswagen, VW Golf’ten Volkswagen Amarok’a kadar geniş bir araç yelpazesine sahiptir.

Araç kiralama ve araç bakımı gibi çeşitli hizmetler sunarlar. Volkswagen, dünyanın en popüler otomobil markalarından biridir. Aile arabalarından sportif modellere kadar geniş bir araç yelpazesine sahiptir.

Volkswagen kiralık araç fiyatları kiralamanın modeline ve süresine göre değişmektedir. Kiralık Volkswagen Transporter, büyük eşyaları taşıması gereken birçok kişi için popüler bir seçimdir. Mobilya taşımak veya mal taşımak için kullanılabilecek bol miktarda kargo alanına sahiptirler.