Zengin Model Seçeneğiyle Araç Kiralama Hizmeti!

Zengin Model Seçeneğiyle Araç Kiralama Hizmeti!

            Araç kiralama hizmetinin yaygınlaşmasıyla Ümraniye’de bu alanda hizmet verilmektedir. Zengin araç seçeneği olduğu için müşterilerin istek ve beklentileri karşılanır. Araç filosundan istenilen tarzdaki araç seçilerek istenilen tarih için kiralanır. Kişi sayısına göre farklı büyüklüklerde araçlar mevcuttur. Ümraniye araç kiralama firması havalimanı iç hatlar veya dış hatlarda, otogarda veya başka bir buluşma noktasında aracı teslim eder. Acil araç kiralama sorunlarına kısa sürede çözüm getirilir. Araç kiralamada dürüst ve hızlı hizmet prensibi vardır.

ümraniye rent a caar

 Kaliteli Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Verilir?

            Araç kiralamada hizmet kalitesi çok önemlidir. İhtiyaç dahilinde Ümraniye’de araç kiralama hizmeti veren firma yedi yirmi dört ulaşılabilir. Yol yardımı gerektiğinde veya kaza halinde müşterilere telefon kadar yakındır. İşinde uzman olan personel kadrosuyla çalışan firma personeli aracı teslim ederken tüm bilgileri verir. Zamanın değerini bilen firma yetkilisi zamanında aracı teslim eder ve teslim alır. Hiçbir aksaklığa fırsat vermeden müşterilerinin stressiz bir şekilde yolculuk yapmasını sağlar. Gerektiğinde çocuk koltuğu verilerek rahat ve güvenli yolculuğun yapılması sağlanır.

            Güvenlik ön planda olduğu için ümraniye rent a car hizmeti veren firma araç bakımlarına özen göstermektedir. Yeni araçlarla hizmet veren firma araba kullanma keyfi yaşatır. Temizlik ve hijyen ön planda olduğu için araçların temizliğine özen gösterilir. Kaliteli hizmet veren oto kiralama firması rakipsiz fiyat avantajları ile müşterilerini memnun etmektedir. Tecrübesiyle verdiği hizmet kalitesiyle müşteri potansiyeli sürekli artmaktadır. Son dakika araç kiralamak isteyen müşterilerine uygun fiyat koşullarında çözüm sunmaktadır. Güler yüzlü personel kadrosu ve indirimli fiyatlarıyla en konforlu araçların kiralanmasında ilk seçenek olmaktadır.

 Araç Kiralama Aşamaları Nelerdir?

            Araç kiralama hizmeti online olarak verildiği için oturduğu yerden internet yoluyla araç kiralanmaktadır. Ümraniye araç kiralama hizmeti veren firmanın ayrıca müşteri hizmetleri numarası ile gerekli bilgileri almak mümkündür. Rezervasyon yaptırma imkanı bulunur. Firmanın internet sitesinden aracın alış ve dönüş lokasyonu belirlenir. Bunun için seçenekler değerlendirilerek seçim yapılır. Araç kiralama noktaları firma sitesinde yer alır. Daha sonra alış ve veriş tarihleri işaretlenerek kiralanacak süre oluşturulur. İstenilen süre için kiralama yapılabilir. Müşteriler bu seçimi istedikleri gibi yapmaktadır. Daha sonra kiralanacak araç seçilir. Müşteriler hangi araçla rahatsa o tarihlerde uygun araçlar içinden seçim yapar. Araçların tüm özellikleri belirtilerek ihtiyaca uygun araba seçimi sağlanmış olur. Ümraniye rent a car firması hizmetlerinin altyapısı sağlam internet sitesi ile yürütmektedir. Son teknoloji güvenlik sistemi ile kredi kartı ile ödeme yapılır. Yerinde ödeme yapmak isteyenler için bu seçenek mevcuttur. Günlük, haftalık veya istenirse aylık olarak araç kiralama hizmeti vardır. Yeniliklere açık olan Ümraniye ‘de hizmet veren firma teknolojik alt yapıya sahiptir.

 Kiralanan Araçların Özellikleri Nelerdir?

            Araçlarda konforlu bir yolculuk için her şey mevcuttur. Klimalı, cd çalar ve radyolu rahat yolculuğa dair her şey mevcuttur. Aracın hiçbir aksamında sorun yoktur. Uzun süren yolculuk yapmaya uygun şekilde hazırlanmıştır. Ümraniye araç kiralama firmasında dizel seçenekleri bulunur. Otomatik vitesli araç isteyenler için bu özellikte araçlara yer verilir. Kilometresi az olan araçlara yer verilmektedir. Yeni model araç isteyenler için birçok markada seçeneğe yer verilmiştir. Araçlar bagajların rahat şekilde sığacağı şekilde seçilmiştir. Farklı büyüklüklerde araçlar vardır. Dört kapılı, beş kapılı araçlar bulunur. Minibüs, binek araç, spor araba gibi değişik araç seçenekleri mevcuttur. Oto kiralama hizmeti kampanyalar dahilinde yapıldığı için elverişli fırsatlar sunulmaktadır. Müşterilerin uygun fiyata istedikleri süre için araç kiralaması uygun fiyatlarla yapılır.